Gerontološki centri dobili pomoć od kompanije Meridian i u najtežim trenucima

Gerontološkom centru Beograd donirana oprema za sprečavanje ulaska virusa u objekte

Kada u ključnom trenutku dobijete opremu koja sprečava ulazak virusa u naše objekte to mnogo znači. Hvala puno Meridianu” izjavio je Srđan Dimitrijević v.d direktor Gerontološkog centra u Beogradu

Kako bismo podržali napore da sprečimo da Covid – 19 uđe u Gerontološke centre, uručili smo zaštitne dezobarijere Gerontološkokom centru Beograd koji će od danas čuvati objekte ove ustanove od širenja zaraze.

Na ovaj način Meridianbet staje u prvu liniju odbrane naših najstarijih sugrađana koji borave u ovim ustanovama i za koje je ovaj virus najopasniji.

“Hvala puno Meridianu što je u ključnom momentu za odbranu od ovog virusa  donirao preko potrebnu opremu za zaštitu naših objekata. U ovom momentu je najbitnije da se odbranimo i zaštitimo naše najstarije sugrađane, a ova oprema će dodatno pomoći da sprečimo ulazak Covid – 19 u naše objekte” izjavila je Milica Đorđević zamenica direktora  Gerontološkog centra Beograd

Nastavljamo još odlučnije sa akcijama pomoći najstarijim građanima, jer želimo da znaju da ćemo biti tu uz njih kada je najpotrebnije.

Meridian je Institutu za majku i dete obezbedio infuzione pumpe za bebe, a pomoć je stigla i Dečijoj bolnici za plućne bolesti, Kliničko – bolničkom centru “Dragiša Mišović”, bolnici u Nišu, Društvu za mentalno nedovoljno razbijena lica (MNRL) Pirot, Centru za palijativno zbrinjavanje – BELhospice i drugim organizacijama i ugroženim društvenim grupama.

Hvala svim lekarima i drugom medicinskom osoblju – herojima današnjice, što se nadljudskim naporima bore protiv ove pošasti.

Meridian uvek uz svoj narod kada je najpotrebnije.

Važne napomene

Informacije navedene u ovom tekstu zasnivaju se na mišljenju autora i važeće su u trenutku pisanja (26. juna 2020. u 14:05) i mogu biti podložne izmenama od strane kladionica. Preporučujemo da proverite aktuelnu ponudu na zvaničnom sajtu.

18+ | Učešće maloletnih lica u igrama na sreću je zabranjeno. Igre na sreću mogu izazvati zavisnost. Igrajte odgovorno!

477 Comments

  1. Nisam ni sumnjala. Meridian je ozbiljna firma, a ovim velikim delom samo dokazuju. Bravo volonteri

  2. Bravo za meridian I za sve volontere koji su stalno uz nas I nase sugradjane sada kada je pomoc veoma potrebna.

  3. Ko bi rekao da ce se kladionice pokazati u ovako pozitivnom svetlu za vreme vanrednog stanja..svaka cast Meridian!

  4. Mozda bi dobra fora bila da im obezbede kao meridian grebe. Malo zabave starijim gradjanima. 😃

  5. Kako bi Meridian jos mogao da pomogne gerentoloskim centrima? Siguran sam da im svaka ideja dobro dodje.

  6. Ovo je odlican primer ostalim kompanijama da se ukljuce u ppmaganje onima kojima je pomoc najvise potrebna a to su deca i najstariji. Meridian je ovih dana pomogao i jednima i drugima. Bravo

  7. Nemam reci , vi ste ljudi ogromnog srca, svaki dan od kako je pocelo vanrednk stanje ste u nekoj akciji i pomazete. Svaka cast za kompaniju i zaposlene

  8. Velika kompanika cini velika dela. Kao sto ste primer konkurenciji za dobro ppslovanne, tako ste im lep primer i za dobra i humanitarna dela. Bravo

  9. Bravo za ovu kompaniju, trude se da svima pomazu, ne samo ovoga puta. Svaki put me sve vise odusevite

  10. Meridian kladionica kao i radnici u meridianu su pokazali da su jako humani, a pre svega dobri ljudi

  11. Svaka Cast Meridianu .Trebalo bi i ostali da se ugledaju i krenu u pomoc ljudima kojima je to potrebno…

  12. Mnogo mi je drago kada vidim da neka nasa kompanija ucestvuje u humanitarnim akcijama i pomaze nas narod,bravoo👏

  13. Ovo su heroji nase zemlje. Hvala Meridianu i njegovim radnicima, tim divnim humanim ljudima ♥️♥️♥️

  14. Bravo za ekipu iz Meridiana,odlicna firma koja je uvek uz svoje igrace a i za svoje stanovnike,samo tako nastavite!

  15. U teskim vremenima se trebamo svi pokazati u najboljem svetlu. Bravo svim ljudima kojo ucestvuju u ovako humanom gestu

  16. Lepo je videti da i dalje ima humanih kompanija, koje ne misle samo ma sopstvenu dobit! Bravoo, trebate da budete uzor svima ostalima

  17. Moram da priznam da sam prijatno iznenadjen, Meridian svaki drugi dan sprovodi neku akciju za pomoc ugrozenima. Kad bi se i ostali ugledali na njih

  18. Svaka vam cast, svako treba da pomogne koliko moze. Bilo bi lepo da se i druge firme ugledaju na vas

  19. E ovo je vest kakva se ceka. Sve pohvale za meridian kompaniju. Dokazujete da ste jedni od boljih

  20. Svaka cast za sve ustanove koje ste opremili, meridian se pokazao kao odgovorna kompanija u ovim teskim momentima

  21. Kaze Njegos: “cast i bruka ostaju dovjeka” e pa moj meridiane castan si bio vazda, a oni sto imaju a nedaju e bruka ce im doci glave,kad ti Bozo veli.

  22. E sto volim ovo kad kazu prva linija odbrane, nekako mi idu ti vojni termini. Salu na stranu Meridian svaka vama cast na izdvojenim sredstvima.

  23. U teska vremena za covecanstvo, kada su sve vrednosti izgubile znacaj, privilegija je videti da postoje ljudi dobre volje koji su spremni pomoci.

  24. Još jedna u nizu gomile humanitarnih akcija koje sprovodi ova kompanija.Lepo je pročitati svaki put u novinama da se trude da daju svoj doprinos društvu.

  25. Kapa dole za ovu kompaniju i njene radnike koji na ovaj način doprinose našem društvu i u ovim teškim vremenaima ne stavljaju svoju zaradu na prvo mesto.

  26. Bravo za kompaniju Meridian i za dve dosadašnje humanitarne akcije koje su odradili,poslužili su kao primer svima ostalima…

  27. U ovakvim vremenima prava je prilika da svako pokaze koliko vredi. Siguran sam da je za meridian ovo bila prava sitnica I da ce I u buducnosti nastaviti da donira na mestima gde je to potrebno

  28. Srbija je mala, Ali kad nas nevolja snadje mnogo smo jaki. Svi se udruzimo I to me cini ponosnim gradjaninom ove zemlje. Meridian bravo!!

  29. Gerertoloski centri su najugrozenija mesta koja sada treba ocuvati I Divno je sto to sada radi meridian I sto ce sutra u raditi neko drugi

  30. Uma previse ugrozenih sada,bez posla i primanja,ova pomoc koju dajete i tek kako znaci!Bravo Meridian

  31. Tolike donacije i pomoc sugradjanima kojima je to najpotrebnije. Trebale bih i druge kompanije da se uhlefaju na vas. Bravo Meridian

  32. Uvek tu za svoj narod. U vise navrata ste dokazali da ste firma velikog srca. Svaka cast Meridianu i njihovom timu

  33. Najbitnije je biti covek…sada je trenutak da se to i pokaže. Bravo za Meridian i za sve ljude koji učestvuju u ovoj akciji.

  34. U ovoj situaciji bitan je timski rad i da sto vise pomognemo našim starijim sugrađanima i najugroženijim. Meridian me je prijatno iznenadio! Bravo ljudi

  35. Hvala Meridianu sto je pomogao na ovaj nacin Gerontoloskom centru jer im ovo puno znaci u borbi protiv korone!

  36. Браво за Меридијан најјача кладионица,најбољи радници. Поздрав за ликове са Обилићевог венца.

  37. Лепо је видети да велике компаније као што је Меридиан помажу нашим најстаријим суграђанима.

  38. Svaka cast, ne pruzaju svi pomoc u ovakvim situacijama. A bitno da neki pljuju po meridianu kako je najgori i bla bla..

  39. Bravo ovako jedna velika kompanija radi, bilo bi lepo kad bi se svi ugledali na nju ali to je nemoguće….

  40. Ovako nesto je predivno procitati, sta da napisem, naklon do poda, a sigurna sam da cete tako nastaviti.

  41. Svaki dan procitam nesto vredno divljenja sto se tice ove firme i zaposlene u njoj, bravo!👏

  42. Jako divan gest od Meridiana, najzad neko da se seti i tih starijih gradjana! Sve pohvale za sve humanitarne akcije u kojima ucestvujete👏

  43. Svaka cast kompaniji Meridian na pomoci nasim starijim sugradjanima,njima je pomoc sada najpotrebnija.

  44. Bravo Meridian svaka rec je suvisna. Samo tako nastavite i dalkelo cete dogurati ozbiljna firma !

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.